ВСЕСВІТ

Пакет «Всесвіт» — це більше 160 цифрових ефірних каналів телебачення, зібраних воєдино спеціально для досвідчених телеглядачів. Цифрові телеканали різних тематик, що входять в пакети «Соціальний» і «Україна» доповнені розширеним набором пізнавальних, спортивних та кіно-каналів. NAT Geo Wild, Discovery Science, TV 1000 Action, Футбол, серіали і документальні передачі для всієї родини.

79 грн / міс.

УКРАЇНА

Пакет «Україна» це понад 90 цифрових телевізійних каналів, придатних для всієї родини. У пакет входять всі телеканали пакету «Соціальний», всі рейтингові Українські канали, а також додаткові ефірні канали телебачення музичної, спортивної і дитячої тематики.

39 грн / міс.

  IPTV для PC

Найпоширеніше пристрій, на якому користуються додатком Prosto.TV – це комп’ютер! До Ваших послуг сервіс в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТВ. Безумовно на комп’ютері Ви можете знайти в інтернеті все що завгодно … Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Скачайте додаток на свій комп’ютер і залиште постійні пошуки.

  Standart TV

Якщо Ваш телевізор не має функцію Smart – не біда! Сервіс Prosto.TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніше пристрій. Процес цього перетворення нескладний – підключіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у Вас немає приставки – Ви можете придбати її у нас.

  Smart TV

Підключіть телевізор до високошвидкісного інтернету, встановіть наш список телепрограм у встановлений додаток для перегляду IPTV на вашому SmartTV і насолоджуйтесь високою якістю зображення, і безліччю телепрограм.

Для моб. гаджетів

Дивіться на смартфонах і планшетах з системою Android та  IOS кращі програми, фільми, шоу, телепередачі і серіали онлайн. Все це доступно з вашого мобільного пристрою!

СЕРВІС КАБЕЛЬНОГО І ЦИФРОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ НАДАЄ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “УКРАЇНСЬКА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНА ГРУПА