1000 Мбіт/с інтернет
300+ каналів
20 000+ фільмів
за 99 грн/міс*
Підключити за 1 грн
Тариф «Легкий Старт»
Всі послуги за 99 грн/міс*
Користуйтеся на старті нашим максимальним тарифом за мінімальну абонплату! Підключайтеся до Кристал Телеком та отримайте інтернет до 1000 Мбіт/с, 300+ каналів телебачення, 20 000+ фільмів всього за 99 грн/міс*.
Crystal — вигідний Інтернет
Висока швидкість. Незалежно від кількості підключених до мережі гаджетів, насолоджуйтесь спілкуванням вживу, дивіться фільми в найкращій якості, працюйте вдома.
300+ каналів цифрового ТБ. Оцініть переваги сучасного телебачення, в якому є канали та програми для всієї родини.
20 000+ фільмів. Дивіться кіно на будь-якому пристрої, вдома чи в дорозі. Насолоджуйтеся переглядом у будь-який зручний час, незалежно від телепрограми.
Вигідні та доступні тарифи. Підберіть тариф для своїх цілей без переплат. Оцініть наші акції, бонуси й програми лояльності для нових та існуючих клієнтів.
Стабільне з’єднання. Завдяки новітньому якісному обладнанню, ми гарантуємо високу безперебійну швидкість Інтернету, не дивлячись на погоду та географію.
24/7 підтримка клієнтів. Ми працюємо без перерв та вихідних, тому завжди готові відповісти на ваші питання.
Підключити за 1 грн
Crystal — максимум можливостей
Працюйте вдома
Отримуйте освіту
Дивіться сучасне
ТV та фільми
Грайте в
онлайн-ігри
Що Ви отримаєте з тарифом «Легкий Старт»
Інтернет до 1000 Мбіт/с
Такої швидкості вистачить на швидке завантаження та передачу файлів; одночасне підключення 5 і більше пристроїв до wi-fi без втрати швидкості; відео та графіку в найкращій якості.
300+ каналів телебачення
Сотні національних та міжнародних каналів можна дивитися в зручному додатку на будь-якому пристрої. Запис архіву телепередач зберігається до 7 днів, є пауза та перемотка ефіру.
20 000+ фільмів у пакеті "Кіноман"
Власний онлайн-кінотеатр у зручному додатку. Вмикайте кращі світові кінохіти без реклами, у будь-який зручний час на телевізорі, смартфоні, планшеті чи приставці.
Спробуйте гігабітний інтернет та телебачення за
99 грн/міс*
Підключити за 1 грн
FAQ
Відгуки
Андрій, 37 років
Дякую за можливість протестувати всі послуги одразу при підключенні. Тепер я точно оберу найбільший тариф без жодних сумнівів.
Катерина, 25 років
Я користуюся інтернетом, а телебачення вмикаю час від часу. Дуже приємно було отримати стільки послуг за 99 гривень в місяць. Одразу порекомендувала друзям і рідним.
Олександр, 49 років
Дуже зручно платити за все в одному місці. Не уявляю собі день без телебачення і інтернету, тому обов'язково буду продовжувати користуватися максимальним тарифом.
1000 Мбіт/с, 300+ каналів,
20 000+ фільмів.
Отримайте все це за
99 грн/міс*
Підключити за 1 грн
*Вартість щомісячної абонплати 99 грн зберігатиметься 3 місяці з моменту підключення, після чого абонент переводиться на ідентичний за наповненням тариф («Супер Гіг» або «Максимальний»).
Натисни мене!
Випробуй фортуну і забирай бонуси на рахунок!