Пам’ятка абонента

04.10.2019

Уважно ознайомтесь з даною інформацією, щоб уникнути труднощів під час користування послугою!

 

Кожного 1-го числа о 00.00 годині з вашого рахунку знімається сума, яка дорівнює вашій абонентській платі + вартість додаткових послуг, які ви можете замовити в особистому кабінеті.

Щоб дію послуг не було припинено — поповнюйте рахунок вчасно, авансовим платежем до 1 числа наступного місяця.
Якщо ви не встигли поповнити рахунок, скористайтесь послугою Робота в кредит

 

Як поповнити рахунок?

Скретч-картка поповнення  — купити картку можна у місцях продажу карток поповнення рахунку «Кристал Телеком». Інформацію про точки продажу карток, можна дізнатися  зателефонувавши в службу технічної підтримки.

Автомат самообслуговування  — можливість поповнити рахунок в терміналах систем iBox, EasyPay, при цьому використовуючи тільки свій номер особистого рахунку. Дізнатися його ви зможете, зайшовши в особистий кабінет, в пам’ятці користувача або зателефонувавши в службу технічної підтримки.

Банківська карта — ви маєте чудову можливість оплатити послуги Кристал Телеком, не відходячи від свого комп’ютера.Поповнити рахунок можна в особистому кабінеті, обравши пункт меню «Оплата Visa і Master Card». Для цього потрібно ввести суму поповнення, підтвердити платіж, ввести дані вашої картки та оплатити.

 

Додаткові послуги

• Робота в кредит — у разі необхідності у вас є можливість скористатися даною послугою. Кредит надається на 7 днів з моменту активації, послуга може бути використана 1 разів протягом місяця. Активувати послугу можна в особистому кабінеті.

• IPTV — це цифрове телебачення, яке дозволяє дивитися величезну кількість каналів у відмінній якості. Абонентам надається можливість доступу до 160+ телеканалів. Кількість каналів залежить від вашого тарифного плану.

• IPTV-приставка — ви можете придбати цифрову приставку для перегляду IPTV на телевізорах. Ознайомитися з вартістю обладнання можна на нашому сайті.

• Wi-Fi роутер — ви можете придбати якісний роутер зі швидкістю до 1200 Мбіт/сек та користуватись інтернетом на декількох пристоях: комп’ютері, ноутбуці, планшеті, смартфоні. Про вартість роутерів дізнайтесь на нашому сайті.

 

Натисни мене!
Випробуй фортуну і забирай бонуси на рахунок!