50% знижка на абонплату

01.12.2019

На порозі майже Рік Новий –
Добрий, світлий, чарівний.
Нові тарифи — перш за все,
Кристал Телеком до хат вам несе!

Шановні абоненти!
Ось ще один рік минає! Маємо надію, що для кожного з Вас він був наповнений більше світлими спогадами та веселими емоціями!
Наша ж команда за ці 11 місяців встигла: розширити зону покриття на ще 32 населені пункти; вдосконалити систему лояльності; зробити доступнішим підключеня за рахунок акційної ціни; створити чат-бот; розробити нереально зручний новий сайт; подовжити роботу контакт центру – 24/7 та безперервно балувати вас акціями й конкурсами!
Чи втомилися ми вдосконалюватися та радувати вас?
Ні, ні в якому разі, тому зустрічайте новий «Новорічний тариф»:
в багатоквартирних будинках – швидкість до 100мб/с, кабельне* телебачення 80+ каналів, пакет цифрового телебачення «Україна» (понад 90 каналів) з щомісячною абонплатою 99 грн! Вартість підключення до мережі – 1 грн.
Даний тариф діє для населених пунктів: Васильків, Березань, Яготин, Ставище, Володарка, Згурівка та Жашків.
* Кабельне телебачення доступне для наступних населених пунктів: Васильків, Березань, Яготин.
та приватних будинках – швидкість до 100мб/с, пакет цифрового телебачення «Україна» (понад 90 каналів) з щомісячною абонплатою вартістю 149 грн. Вартість підключення до мережі – 499 грн!
Даний тариф діє для населених пунктів: Березань, Яготин, Ставище, Володарка, Ржищів.
Заявки приймаються у період з 1.12.2019 до 31.01.2020 року. Так, лише 2 місяці — тому поспішайте підключитися та другу розповісти!
Тариф діятиме тільки для нових абонентів і лише до 31.05.2020, тому підключившись відразу — акційна вартість триватиме цілих півроку!
Після закінчення акційного періоду, Ви будете переведені на тариф «Оптимальний» за ціною згідно вашого населеного пункту без додаткового інформування.
Чекаємо Ваших заявок на підключення на сайті. 
Розпочнемо вливатися у вир новорічних сюрпризів разом!
Приєднуйтеся до великої сім’ї Кристал Телеком – нам є чим Вас здивувати!

Натисни мене!
Випробуй фортуну і забирай бонуси на рахунок!