Будівництво мережі в н.п. Лемешівка

21.11.2023

Кристал Телеком продовжує будівництво мережі за сучасною технологією PON у Яготинському районі, Київської області, і ми вже запускаємо швидкісний інтернет в населеному пункті Лемешівка.
Шановні жителі! З нашим швидкісним оптичним інтернетом до 1000 Мбіт/с ви відчуєте максимальну продуктивність. Щоб переконатися в цьому, ви можете скористатися спеціальною акційною пропозицією для нових абонентів і підключити максимальний пакет послуг з мінімальною абонплатою у тарифі:
«Легкий Старт»* – швидкість до 1000 Мбіт/с, пакет телебачення ОТТ «Преміум» (300+ телеканалів, 20000+ фільмів), динамічна реальна IP-адреса – все це за 99 грн/міс. Вартість підключення –  лише 1 грн!
*Тариф «Легкий Старт» діє 3 місяці з моменту підключення, після чого абонент буде переведений на тариф «Максимальний» з абонплатою, актуальною на момент переведення (або інший тариф, якщо абонент його запланує заздалегідь в особистому кабінеті).
Тариф діє лише для нових абонентів та не може бути обраний повторно.
Поспішайте, заявки на «Легкий Старт» приймаємо тільки до 31.12.2023 р.
Швидкість має значення. Зі швидкісним інтернетом Кристал Телеком можна все: підключайте багато пристроїв одразу, грайте в ігри, влаштовуйте домашній кінотеатр, працюйте та навчайтеся ефективно. Підключайте «Легкий Старт»!
Детальніше ознайомитися з тарифними планами та умовами підключення можна на сайті, обравши свій населений пункт.
Рекомендуйте нас друзям і отримайте приємні бонуси!
Задати питання та залишити заявку на підключення можна за номерами:
(093) 170-02-35, (050) 303-85-06, (096) 636-00-00.

Натисни мене!
Випробуй фортуну і забирай бонуси на рахунок!