Кристал Телеком в Черняхівці, Коптевичівці та Богданівці

29.12.2023

Дорогі мешканці населених пунктів Черняхівка, Коптевичівка, Богданівка, Яготинського району, Київської області. Інтернет-провайдер Кристал Телеком розпочинає будівництво мережі за сучасною технологією PON, щоб ви могли насолоджуватися інтернетом без будь-яких обмежень.
Кристал Телеком пропонує вам акцію, яка перевершить ваше уявлення про швидкісний інтернет. Зараз у вас є унікальна можливість підключити наш спеціальний акційний тариф лише за 99 грн/міс:
“Легкий Старт”* – швидкість до 1000 Мбіт/с, пакет телебачення ОТТ “Преміум” (300+ телеканалів, 20000+ фільмів), динамічна реальна IP-адреса – все це за 99 грн/міс. Вартість підключення –  лише 1 грн!
*Тариф “Легкий Старт” діє 3 місяці з моменту підключення, після чого абонент буде переведений на тариф “Максимальний” з абонплатою, актуальною на момент переведення (або інший тариф, якщо абонент його запланує заздалегідь в особистому кабінеті).
Тариф діє лише для нових абонентів та не може бути обраний повторно.
Поспішайте, заявки на “Легкий Старт” приймаємо тільки до 31.03.2024.
Підключайте “Легкий Старт” і відчуйте справжню свободу інтернету. У вас буде найкращий пакет послуг, і всього за 99 грн/міс.
Підключення почнуться після закінчення будівництва.
Детальніше ознайомитися з тарифними планами та умовами підключення можна на сайті, обравши свій населений пункт.
Не забудьте порекомендувати нас друзям – адже це вигідно як вам, так і їм!
Щоб залишити заявку на підключення та отримати відповіді на всі питання, телефонуйте нам за номерами:
(093) 170-02-35, (050) 303-85-06, (096) 636-00-00.

Натисни мене!
Випробуй фортуну і забирай бонуси на рахунок!