«Легкий Старт» від Кристал Телеком!

25.09.2023

Ви ще не користувалися інтернетом від Кристал Телеком? Є бажання змінити інтернет на кращий, але не хочеться платити більше за тарифи та підключення? Тоді у нас є щось цікаве для вас.
У Кристал є спеціальний тариф для нових абонентів — «Легкий Старт»*. В тарифі всі можливі послуги, максимальний пакет інтернет+телебачення всього за 99 грн/міс*.
Що входить до тарифу «Легкий Старт»*?

  • швидкість до 1000 Мбіт/сек
  • максимальний пакет телебачення (300+ телеканалів та 20000+ фільмів в каталозі)
  • динамічна IP-адреса

Щомісячна абонплата – 99 грн.
Вартість підключення лише 1 грн!
*Тариф «Легкий Старт» доступний тільки для нових абонентів, де можливе підключення за PON  технологією. Тариф діє 3 місяці з моменту підключення, після чого абонент буде переведений на тариф «Максимальний» або «Супер Гіг» ( в залежності від населеного пункту) з абонплатою, актуальною на момент переведення. Абонент може бути переведений на інший тариф, якщо запланує його заздалегідь в особистому кабінеті. Тариф недоступний для повторного вибору.
Заявки на підключення приймаємо лише до 31.12.2023.
Тариф «Легкий Старт» діє по всьому покриттю Кристал, крім Мотовилівки, Фастівського району та населених пунктів Мала Солтанівка, Велика Солтанівка, Хлепча та Скрипки, Васильківського району.
Наповнення тарифу може відрізнятись залежно від технічної можливості, подробиці на сторінці населеного пункту.
Увага! Акція діє тільки до кінця року. Підключайте собі максимальний пакет наших послуг у тарифі «Легкий Старт» з вигідною абонплатою 99 грн/міс.
Залишити заявку на підключення можна в контакт-центрі за номерами телефонів:
(093) 170-02-35, (050) 303-85-06, (096) 636-00-00
або на сторінці населеного пункту на сайті.

Натисни мене!
Випробуй фортуну і забирай бонуси на рахунок!