Нова послуга “Кредит довіри”

25.03.2020

Найкраща стратегія уникнення зараження коронавірусом COVID-19 – залишатися вдома і на певний час максимально мінімізувати контакт з іншими людьми. Враховуючи всі події в країні для інтернет абонентів, які з нами більше року, з 1 квітня 2020 року ми запускаємо нову додаткову послугу «Кредит довіри»:  за кожен повний рік користування інтернетом від Кристал Телеком ми надаємо Вам 1 день відстрочки відключення послуги при наявності заборгованості.
Отже, з 1 квітня послуга «Кредит довіри» буде автоматично активована усім інтернет абонентам, у яких строк користування інтернетом перевищує 1 рік.
Тепер щодо кількості днів відстрочки відключення: якщо ви користуєтесь інтернетом від Кристал Телеком
більше 1 року – отримуєте 1 день відтермінування;
2 і більше роки – 2 дні;
3 і більше роки – 3 дні;
Максимальна кількість днів – 10, за користування інтернетом 10 і більше років.
Переглянути стаж користування послугою, кількість днів відтермінування, ввімкнути, або вимкнути послугу можна в Особистому кабінеті.
Приємним бонусом залишається те, що по закінченню дії послуги «Кредит довіри»  за абонентом зберігається право скористатися послугою «Робота в кредит» на 7 днів. А це означає, що абоненти, які з нами вже 10 і більше років, мають можливість перенести дату оплати за послуги з 1 на 18 число поточного місяця.
Звертаємо увагу, що сума абонплати не стає меншою і місяць, в якому використана послуга «Кредит довіри», повинен буде оплачений в повному обсязі згідно вашого тарифу, але на декілька днів пізніше. Тому по закінченню дії послуг «Кредит довіри»  та «Робота в кредит» , щоб уникнути відключення від користування інтернетом від Кристал Телеком, на вашому балансі повинна бути сума, яка вказана у вашому тарифному плані.
З любов’ю, Ваш інтернет-провайдер Кристал Телеком.

Натисни мене!
Випробуй фортуну і забирай бонуси на рахунок!