Нова послуга відеоспостереження

27.02.2018

Ви турбуєтесь про власну безпеку та безпеку своїх рідних? Ми готові допомогти Вам почуватися комфортно та безпечно у будь-якій ситуації.
Інтернет-провайдер “Кристал Телеком” зі своїм технічним партнером Prosto запускає нову додаткову послугу – відеоспостереження. Користуйтеся одним із найпотужніших інструментів особистої безпеки, безпеки ваших дітей, рідних, вашого дому, квартири, дачі або машини.
Підключивши послугу відеоспостереження, Ви зможете віддалено спостерігати за необхідним об’єктом: сидячи вдома на дивані або попиваючи коктейль на морі. Вільно заходьте зі свого мобільного або планшету і слідкуйте за цілісністю власного майна або дитиною, яка залишилась з нянею.
Купуючи відокамеру у нас, Ви заощадите кошти на підключенні системи відеоспостереження, оскільки наша компанія пропонує своїм клієнтам зробити це безкоштовно.
Переходьте за посиланням – обирайте необхідну камеру. З тарифними планами Ви можете ознайомитися на сайті.  Ми завжди готові допомогти Вам у будь-якому питанні та проконсультувати за номерами телефонів: +38 (050) 303-85-06.

Натисни мене!
Випробуй фортуну і забирай бонуси на рахунок!