Послуга «Робота в кредит»

  • Активація послуги здійснюється абонентом самостійно через особистий кабінет.
  • Дана послуга працює тільки при негативному балансі на вашому рахунку.
  • Послугу можна активувати тільки один раз в місяць.
  • В наступному місяці послуга може бути активована тільки після оплати заборгованості за попередній розрахунковий період (календарний місяць).

Послуга «Робота в кредит» дозволяє абонентові самостійно без додаткової оплати тимчасово (на 7 днів*), підключити послугу доступу в Інтернет при негативному балансі на своєму рахунку.

Якщо ви не поповнили свій рахунок до 1 числа календарного місяця на необхідну суму (баланс повинен становити не менше вартості вашого тарифного плану) або ж оплатили через банк, або термінал, але платіж не надійшов, — просто скористайтеся даною послугою і активуйте собі тимчасовий доступ до Інтернету.

Скористатися послугою можна через свій особистий кабінет: авторизуйтеся та активуйте послугу «Робота в кредит». Протягом короткого часу після включення послуги доступ у всесвітню мережу Інтернет на тиждень розблоковано без будь-яких обмежень. За сім днів ви спокійно зможете дочекатися надходження оплати з банку, терміналу або оплатити послуги доступу в Інтернет, якщо раніше ви це не зробили.

Важливо! Доступ в особистий кабінет абонента при негативному балансі на його особовому рахунку можливий тільки з нашої мережі. Абонент несе особисту відповідальність за збереження своїх ідентифікаторів доступу в особистий кабінет (пара: логін – пароль), і обмеження доступу до них третіх осіб.

* Послуга припиняє свою дію о 24:00 сьомої доби з урахуванням дня включення.